Naručiti možete i porukom putem Vibera i WhatsAppa

Bluetooth slušalice

Bluetooth slušalice. Otkrijte vrhunsko audio iskustvo sa našim Bluetooth slušalicama, savršenim izborom za ljubitelje muzike i aktivne korisnike. Uživajte u bežičnoj slobodi kretanja, kristalno jasnom zvuku i udobnom, ergonomskom dizajnu koji omogućava dugotrajno nošenje. Idealne su za slušanje muzike, gledanje filmova ili obavljanje poziva, uz jednostavno povezivanje sa svim uređajima. Sa dugotrajnom baterijom koja omogućava višesatno korišćenje, nikada nećete propustiti trenutak. Unapredite svoje audio iskustvo uz naše Bluetooth slušalice!
Filters

Prikazano 101 od 120 rezultata

Trust GXT 493 Carus Gaming bežične slušalice crne

132,00 KM
Trust GXT 493 Carus Gaming bežične slušalice crne Ugrađen mikrofon za kristalno čistu komunikaciju tijekom igranja Bežična veza do 10 metara za slobodu kretanja Udobne…

Trust Primo Touch Bluetooth In-ear slušalice plave

65,00 KM
Trust Primo Touch Bluetooth In-ear slušalice plave TRUST Primo Touch istinski bežične slušalice za maksimalnu slobodu. Dostupan u elegantnoj plavoj boji. Moderan i moderan dizajn. Udobne…

UiiSii TWS 81 Bluetooth slušalice bijele

109,00 KM
UiiSii TWS 81 Bluetooth slušalice bijele Ugrađen mikrofon sa eliminacijom vanjskog zvuka Jasni glasovni pozivi – uz kontrole na touch TriplePoint za savršeno prianjanje Automatsko…

UiiSii TWS 81 Bluetooth slušalice crne

109,00 KM
UiiSii TWS 81 Bluetooth slušalice crne Ugrađen mikrofon sa eliminacijom vanjskog zvuka Jasni glasovni pozivi – uz kontrole na touch TriplePoint za savršeno prianjanje Automatsko…

X-trike Me HD-211BT slušalice ljubičaste

65,00 KM
X-trike Me HD-211BT slušalice ljubičaste Bluetooth gaming Violet XTRIKE ME slušalice bt Gaming HD-211BT, bežične slušalice za igranje koriste tehnologiju za glatko i pouzdano povezivanje…

X-trike Me HD-215BK Bluetooth slušalice crne

39,00 KM
X-trike Me HD-215BK Bluetooth slušalice crne BT 5.3 bežični - tri načina povezivanja (Bluetooth 5.3, bežični do 10 m, žični USB-C punjenje), podržava više sustava, prilagodjeno…

Xiaomi Haylou GT7 True Wireless Earbuds Bluetooth slušalice crne

50,00 KM
Xiaomi Haylou GT7 True Wireless Earbuds Bluetooth slušalice crne Ultra lagane, moderan dizajn. Samo 3,9 grama. Vrhunski zvuk sa tehnologijom uklanjanja buke za jasnije razgovore. …

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth slušalice bijele

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth slušalice bijele Vrhunska kvaliteta zvuka Do 18 sati dugog trajanja baterije Jednostavne veze IP54 otpornost na prašinu i vodu …

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth slušalice crne

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth slušalice crne Vrhunska kvaliteta zvuka Do 18 sati dugog trajanja baterije Jednostavne veze IP54 otpornost na prašinu i vodu …

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Bluetooth slušalice bijele

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Bluetooth slušalice bijele 12mm Dynamic Driver Bluetooth®5.3 IP54 vodootpornost Ultra lagane slušalice od 3,92g AI uklanjanje buke za kristalno jasne…

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Bluetooth slušalice crne

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Bluetooth slušalice crne 12mm Dynamic Driver Bluetooth®5.3 IP54 vodootpornost Ultra lagane slušalice od 3,92g AI uklanjanje buke za kristalno jasne…

Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth slušalice bijele

115,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth slušalice bijele Tip proizvoda: Bežične In-ear slušalice Funkcije: Kontrola na dodir, Transparentni režim Bluetooth: 5.3 Osjetljivost slušalica: 46 dB Trajanje reprodukcije: Do 40 h Impedanca: 32…

Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth slušalice crne

115,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth slušalice crne Tip proizvoda: Bežične In-ear slušalice Funkcije: Kontrola na dodir, Transparentni režim Bluetooth: 5.3 Osjetljivost slušalica: 46 dB Trajanje reprodukcije: Do 40 h Impedanca: 32…

Xiaomi Redmi Buds 6 Active Bluetooth slušalice pink

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 6 Active Bluetooth slušalice pink Veoma lagane i udobne za korištenje. Uklanjanje buke za kristalno jasne razgovore. 14.2mm Dynamic driver. Google Fast…

Xiaomi Redmi Buds 6 Active Bluetooth slušalice plave

69,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 6 Active Bluetooth slušalice plave Veoma lagane i udobne za korištenje. Uklanjanje buke za kristalno jasne razgovore. 14.2mm Dynamic driver. Google Fast…

Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice bijele

Original price was: 55,00 KM.Current price is: 49,00 KM.
Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice bijele • Bežične • Povezivanje: Bluetooth 5.4 • Mikrofon • Pozicija mikrofona: Na slušalici • Sistem: Stereo • Prečnik zvučnika: 10 mm • Tip magneta:…

Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice crne

Original price was: 55,00 KM.Current price is: 45,00 KM.
Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice crne • Bežične • Povezivanje: Bluetooth 5.4 • Mikrofon • Pozicija mikrofona: Na slušalici • Sistem: Stereo • Prečnik zvučnika: 10 mm • Tip magneta:…

Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice plave

Original price was: 55,00 KM.Current price is: 45,00 KM.
Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice plave • Bežične • Povezivanje: Bluetooth 5.4 • Mikrofon • Pozicija mikrofona: Na slušalici • Sistem: Stereo • Prečnik zvučnika: 10 mm • Tip magneta:…

Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice roze

Original price was: 55,00 KM.Current price is: 45,00 KM.
Xiaomi Redmi Buds 6 Play bežične slušalice roze • Bežične • Povezivanje: Bluetooth 5.4 • Mikrofon • Pozicija mikrofona: Na slušalici • Sistem: Stereo • Prečnik zvučnika: 10 mm • Tip magneta:…

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Bluetooth slušalice bijele

189,00 KM
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Bluetooth slušalice bijele Certificirani Hi-Res Audio s LDAC Koaksijalni trostruki drajveri za obogaćene visoke tonove Aktivno poništavanje buke do 55…
0